Wreszcie

Mamy to. Zwycięstwo u siebie i trzy punkty. Nasza drużyna po emocjonującym spotkaniu pokonała wicelidera rozgrywek Orlęta Radzyń Podlaski. Trzy bramki strzelił niezawodny Barek Bułhak. Mógł mieć cztery ale zmarnował rzut karny.

RUCH Ryki – ORLĘTA Radzyń Podlaski 3:2 (2:1)

BRAMKI: BARTŁOMIEJ BUŁHAK 3

SKŁAD: IGOR BELKA, TOMASZ KUCHNIO, KAJETAN NASTALSKI, DANIEL TCHÓRZEWSKI, BARTŁOMIEJ GĄSKA, KORNEL GŁODEK (58′ VLADISLAV PEREKLADOV), BŁAŻEJ WOŹNIAK, SZYMON RAFELD, WOJCIECH ŻELAZKO, BARTOSZ WOŹNIAK, BARTŁOMIEJ BUŁHAK.

TRENER: SEBASTIAN KOZDRÓJ