Wreszcie
Mamy to. Zwycięstwo u siebie i trzy punkty. Nasza drużyna po emocjonującym spotkaniu pokonała wicelidera rozgrywek Orlęta Radzyń Podlaski. Trzy bramki strzelił niezawodny Barek Bułhak. Mógł mieć cztery ale zmarnował rzut karny.
RUCH Ryki – ORLĘTA Radzyń Podlaski 3:2 (2:1)
BRAMKI: BARTŁOMIEJ BUŁHAK 3
SKŁAD: IGOR BELKA, TOMASZ KUCHNIO, KAJETAN NASTALSKI, DANIEL TCHÓRZEWSKI, BARTŁOMIEJ GĄSKA, KORNEL GŁODEK (58′ VLADISLAV PEREKLADOV), BŁAŻEJ WOŹNIAK, SZYMON RAFELD, WOJCIECH ŻELAZKO, BARTOSZ WOŹNIAK, BARTŁOMIEJ BUŁHAK.
TRENER: SEBASTIAN KOZDRÓJ



