Transfery
Przed nowym sezonem do drużyny seniorów dołączyło 4 nowych zawodników. Wojciech Żelazko z Wisły Puławy, Mateusz Nakonieczny z Amatora Leopoldów Rososz, Daniel Tchórzewski z Avii Świdnik i Nasz wychowanek Igor Belka z Lewartu Lubartów. Do treningów i gry powróciła także legenda klubu Krzysztof Gransztof.






