Rewanż
Drużyna Astry Leśniowice zrewanżowała się za porażkę w meczu barażowym. W spotkaniu sparingowym rozgrywanym w Sobieszynie wygrała 2:1. Dla Naszej drużyny było to cenne doświadczenie bo w drużynie gości było sporo testowanych zawodników grających na wysokim ligowym poziomie.
RUCH Ryki – ASTRA Leśniowice 1:2 (0:1)
BRAMKA: KAJETAN NASTALSKI
SKŁAD: IGOR OZÓG, ZAWODNIK TESTOWANY, KAJETAN NASTALSKI, KORNEL GŁODEK, BARTŁOMIEJ GĄSKA, ZAWODNIK TESTOWANY, BARTOSZ WOŹNIAK, BŁAŻEJ WOŹNIAK, VLADISLAV PEREKLADOV, ZAWODNIK TESTOWANY, BARTŁOMIEJ BUŁHAK.
GRALI RÓWNIEŻ: SZYMON WASILEWSKI, BARTŁOMIEJ BAJDZIAK, KACPER KOŹLAK, KACPER OLEKSIUK, DAWID BECZEK, MATEUSZ NAKONIECZNY.
TRENER: SEBASTIAN KOZDRÓJ



